SUPICO Producent systemów ogrodzeniowych

Twój koszyk jest pusty

Aktualności

Zapraszamy na wirtualny spacer

14-04-2016

Dzięki nowoczesnej i innowacyjnej technologii fotografii ujętej w 360 stopniach, obrazy oddają rzeczywisty wygląd wnętrza naszej firmy. Każdy zwiedzający naszą siedzibę ma możliwość swobodnego rozglądania się po wnętrzu w dowolnych kierunkach. Dodatkowo istnieje możliwość przybliżania interesujących elementów oraz oddalania ich według własnego uznania.


Trochę techniki
Panorama sferyczna to jedna z najbardziej nowoczesnych form fotografii. Pokazuje ona obraz obejmujący 360 stopni wokół obiektywu. Obrazy takie nie są ograniczone kadrami, ponieważ podgląd jest możliwy zarówno wokół osi obiektywu w poziomie oraz w pionie. Zdjęcia takie wykonywane są specjalnym aparatem panoramicznym, który jest umieszczony na statywie w celu uzyskania precyzyjnego o najlepszego obrazu.
Taka wirtualna wycieczka jest możliwa dzięki złączeniu kilku lub kilkunastu sferycznych panoram zdjęciowych. Dzięki takiemu połączeniu każdy zainteresowany może poczuć się jakby był rzeczywiście na miejscu, czyli wewnątrz siedziby naszej firmy.

Bliżej naszego klienta
Stworzenie profilu takiej wirtualnej rzeczywistości jest z pewnością korzystne a nawet potrzebne dla naszych Klientów. Dzięki wirtualnej wycieczce internauci mają możliwość oglądania modeli naszych bram i siatek z bliska i z perspektywy, jaką sami wybiorą. Po rzeczywistej wizycie w naszej siedzibie klienci zawsze mogą wrócić do niej w formie wirtualnej. Ponowne przyjrzenie się modelom, zastanowienie się nad wyborem, lub pokazanie znajomym wybranego modelu jest teraz możliwe w domowym zaciszu.
Dzięki takiemu rozwiązaniu, każdy z klientów ma możliwość zobaczenia wnętrza naszej firmy oraz sprawdzenie dojazdu do naszej siedziby. Panorama naszej firmy połączona jest z siecią Google Street View, co umożliwia poznanie drogi dojazdowej do naszej firmy oraz podziwiania uroków podkarpacia.

wstecz