SUPICO Producent systemów ogrodzeniowych

Twój koszyk jest pusty

O nas

Firma SUPICO istnieje już od 1994 roku. Wieloletnia obecność na rynku branży ogrodzeniowej, jakość i kompleksowość usług oraz szeroki asortyment pozwolił nam na zdobycie pozycji lidera w swojej branży na terenie województwa podkarpackiego.

 

Czym się zajmujemy?

Zajmujemy się przede wszystkim produkcją siatek ogrodzeniowych, leśnych, zgrzewalnych oraz powlekaniem drutu do produkcji siatki. Nowoczesne technologie, które wykorzystujemy w naszym przedsiębiorstwie, pozwalają na utrzymanie wysokiej jakości produktów.

Jakość i rzetelność naszej pracy przekłada się na ilość zadowolonych i stałych klientów nie tylko w kraju, ale także poza jego granicami. Produkty Supico znane są również w: Szwecji, Finlandii, Norwegii, Węgrzech, Francji, Niemczech, Litwie, Łotwie i w Czechach.

 

Współpracujemy z najlepszymi!!!

 

Dzięki wspólnym działaniom, ze sprawdzonymi i doświadczonymi fachowcami, oferujemy Państwu kompleksowe usługi montażowe i logistyczne. Zakres i jakość naszych usług została doceniona w konkursie „Nasze dobra podkarpackie 2013” zdobywając wyróżnienie w swojej kategorii.

 

Zapraszamy:

Krzemienica 30

37-127 Krzemienica

województwo podkarpackie, Polska