SUPICO Producent systemów ogrodzeniowych

Twój koszyk jest pusty

Poradniki

Jakie wybrać przęsło - marketowe czy od Supico?

05-12-2017

Ogrodzenie posesji pełni funkcję ochronną, a także estetyczną. Niewątpliwie ma zabezpieczać dom, a także działkę przed włamywaczami. Odpowiednio skomponowany system ogrodzeniowy powinien być atrakcyjnym dopełnieniem całej posiadłości. Ciekawym rozwiązaniem do stworzenia funkcjonalnego ogrodzenia są przęsła ogrodzeniowe. Każdy kto decyduje się  na takie rozwiązanie, zastanawia się jaki kupić ich rodzaj? Czy wybrać przęsła marketowe, czy zdecydować się na produkt konkretnej firmy. Niewątpliwie przęsła ogrodzeniowe powinny być wysokiej jakości i tutaj idealnie sprawdzają się przęsła Supico.

Zalety przęseł firmy Supico

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo metalowe przęsła ogrodzeniowe w różnorodnych modelach i typach oraz przęsła panelowe.

Metalowe przęsła ogrodzeniowe wykonane są z wysokiej jakości metalu charakteryzującego się szczególną trwałością i odpornością na wszelkie uszkodzenia mechaniczne oraz niekorzystne warunki atmosferyczne. Są idealnym rozwiązaniem dla tych, dla których liczy się przede wszystkim trwałość, funkcjonalność, a także estetyka. Posiadamy w naszej ofercie   wiele ciekawych modeli  i wzorów, które zaspokoją każdy gust i będą pasowały do całego otoczenia, czyli elewacji budynku i do ogrodu.

Przęsła panelowe wykorzystywane są głównie do grodzenia obiektów prywatnych, boisk sportowych, sklepów, fabryk czy szkół. Przęsła panelowe wytwarzane przez nas,  wykonane są z trwałego materiału odpornego na niskie temperatury i inne zjawiska atmosferyczne. Panel zgrzewany jest z drutu, następnie cynkowany ogniowo  i malowany proszkowo. Zalety przęseł panelowych to atrakcyjna cena, wysoka ochrona antykorozyjna, prosty montaż oraz duży asortyment kolorów i rozmiarów.

Przęsła głównym elementem ogrodzenia

Przęsła są ważną częścią ogrodzenia, są one montowane do słupków systemowych. Wykonywane są z różnych materiałów. Wysokiej jakości metal jest odporny na uszkodzenia i korozję. Zazwyczaj zabezpieczony jest odpowiednimi warstwami antykorozyjnymi. Modne przęsła posiadają wzornictwo, które doskonale komponuje się z współczesną architekturą. Obecnie podczas wykonywania paneli ogrodzeniowych, wykorzystuje się nowoczesne metody technologiczne, w tym laserowe wycinanie różnych motywów. Bardzo ładnie prezentują się delikatne, geometryczne wzory ozdabiające proste przęsła.

Czy warto oszczędzać na ogrodzeniu?

Niewątpliwie ogrodzenie powinno być wykonane solidnie i estetycznie. Jeśli ktoś chce np. zaoszczędzić na tym elemencie posesji, czy też nie zależy mu szczególnie na tym jak będzie to ogrodzenie się prezentowało, może zdecydować się na przęsła marketowe. Niestety ich jakość jest różna i nie ma się pewności, jaka będzie jego trwałość. W marketach przęsła są produktem masowym i często zdarzają się różnego typu wady. Ogrodzenie jest inwestycją na wiele lat, więc powinno być wykonane z dobrych materiałów. Odpowiednie właśnie będą przęsła firmy Supico, które łączą w sobie funkcjonalność i elegancję.

wstecz