SUPICO Producent systemów ogrodzeniowych

Twój koszyk jest pusty

Poradniki

Najtańsza siatka leśna dla domu i rolnictwa

16-03-2018
Przełom wiosny i zimy to czas, gdy podejmujemy pierwsze decyzje o pracy w ogrodzie czy zagospodarowaniu naszego prywatnego lasu. Jedną z nich jest sposób odpowiedniego zabezpieczenia terenów, nad którymi sprawujemy pieczę. W obu przypadkach świetnym rozwiązaniem okazuje się siatka leśna od Supico, dzięki której zapewnimy ochronę naszych upraw.
 

Prywatny las pod kontrolą

Młode drzewka, które niejednokrotnie nie są wyższe od otaczającej je trawy, wymagają specjalnej uwagi i trwałego zabezpieczenia przed uszkodzeniami mechanicznymi. Siatka leśna Supico to specjalistyczny produkt o dużej wytrzymałości, dzięki której żaden nieproszony gość nie dostanie się na teren naszego młodego lasu czy sadu. Stosunek niskiego kosztu produkcji do wysokiej trwałości sprawia, że wyrób jest niezwykle atrakcyjny dla wszystkich parających się leśnictwem. Wierzchnia warstwa cynku zapewnia odporność na czynniki zewnętrzne i atmosferyczne, zwiększając tym samym żywotność tak przygotowanego zabezpieczenia. 
 

Bezpieczne uprawy z siatką leśną od Supico

Wszyscy miłośnicy domowych warzyw i owoców wiedzą, że delikatne, młode uprawy wymagają szczególnej opieki. Nawet najdrobniejsza niechciana ingerencja może pozbawić nas dorodnych marchewek czy soczystych pomidorów. Aby uniknąć zagrożenia, już na etapie planowania wiosennego ogródka należy pomyśleć o odpowiednim jego zabezpieczeniu. W tej roli równie dobrze co w przypadku terenów zalesionych sprawdzi się tania i wytrzymała siatka leśna. Jej duże oczka nie będą stanowić bariery dla światła, co pozwoli na niczym niezakłócony wzrost roślin, a wytrzymały drut ochroni przed wtargnięciem zwierząt domowych czy innych niechcianych „przybyszów”.  
 
Życzymy miłych i relaksujących prac na świeżym powietrzu!
 
wstecz