SUPICO Producent systemów ogrodzeniowych

Twój koszyk jest pusty

Poradniki

Panele przetłaczane czy panele grubsze?

03-08-2018
Wygląd całej posesji jest istotny, powinien być zadbany i estetyczny. Duży wpływ na to ma ogrodzenie. Ciekawym i praktycznym rozwiązaniem są ogrodzenia z paneli, można je szybko zamontować i prezentują się bardzo ładnie. Są wykonane z wysokiej jakości surowców i z dbałością o detale. Ogrodzenia z proponowanych paneli kojarzą się z trwałością i ochroną przed ewentualnymi włamywaczami.
 
Ogrodzenia z paneli są solidne i praktyczne, a ich geometryczne kształty dodają elegancji. Proste formy często mają więcej uroku niż duża ilość zdobień. Jako producent systemów ogrodzeniowych, Supico oferuje wiele ciekawych modeli, dzięki, którym można stworzyć piękne i wytrzymałe ogrodzenie. Proponowane są panele przetłaczane jak również grubsze. Warto zastanowić się jaki model wybrać, co będzie najodpowiedniejsze. Wszystko zależy od gustu i upodobań klienta. Firma Supico proponuje ciekawe rozwiązania z panelami ogrodzeniowymi przetłaczanymi. Posiadają one proste formy i klasyczne wzornictwo.
 

Praktyczne i estetyczne ogrodzenia Supico

Panele ogrodzeniowe przetłaczane charakteryzują się szczególną wytrzymałością, są odporne na uszkodzenia. Cechuje je wysoka estetyka i stosunkowo tani koszt. Coraz częściej zastępują one tradycyjne siatki ogrodzeniowe. Montaż tych elementów jest szybki i łatwy, a efekt zadziwiający. Podstawą całego działania jest zaznaczenie obszaru, który ma być ogrodzony, następnie przygotowuje się słupki, do których montuje się panele ogrodzeniowe. Panele ogrodzeniowe przetłaczane wyglądają bardzo elegancko, są trwałe i stanowią ciekawy sposób na nowoczesne systemy ogrodzeniowe. Kolejną ich zaletą jest odporność na korozję, posiadają one specjalne powłoki ochronne. Panele te są praktyczne, mają geometryczne kształty. Wśród proponowanych kolorów są: zielony, brązowy, grafitowy i czarny.
 

Wszechstronne zastosowanie paneli ogrodzeniowych

Panele przetłaczane wykorzystywane są do grodzenia posesji prywatnych, dużych przedsiębiorstw, boisk sportowych, szkół i fabryk. Te elementy ogrodzeniowe są uniwersalne, pasują do każdej nieruchomości. Klienci mogą dokonać indywidualnego zamówienia, stworzyć własne propozycje.
Dzięki panelom ogrodzeniowym można stworzyć piękne i estetyczne otoczenie. Proste, geometryczne formy idealnie pasują do każdego stylu i stworzą niepowtarzalny klimat. Dużą zaletą paneli jest ponadto ich wysoka trwałość na niskie temperatury oraz różne niekorzystne zjawiska atmosferyczne. W ofercie firmy Supico znajdują się modele o różnej szerokości. Wyróżnia się panele ogrodzeniowe standard, strong oraz panele przemysłowe.
 
wstecz