Nowa produkcja bram przesuwnych i otwieranych

Nowa produkcja bram przesuwnych i otwieranych

Z radością informujemy, że już niedługo nasz sklep wzbogaci się o kolejne modele bram – uruchamiamy nową produkcję bram przesuwnych i otwieranych.

Aktualnie posiadamy w naszej ofercie bardzo szeroką ofertę bram przesuwnych i otwieranych. Biorąc pod uwagę fakt ich popularności zdecydowaliśmy się otworzyć nową linię produkcyjną, dzięki której znacznie wzbogacimy naszą ofertę.

Bramy przesuwne
Bramy przesuwne zyskały na popularności ze względu na swoja praktyczność i maksymalne dopasowanie się do potrzeb klienta. Wiele osób ma problem z montażem bramy wjazdowej ze względu na bardzo duży kąt nachylenia podjazdu względem bramy lub małą powierzchnię wjazdu. Bramy przesuwne są na tyle praktycznym rozwiązaniem, że nie zajmują w ogóle przestrzeni około wjazdowej, ponieważ brama wjazdowa przesuwa się wzdłuż ogrodzenia.

Bramy otwierane
Okazale otwierające się skrzydła bram zachwycają każdego. Dodatkowo zdobione przęsła rozetami, spiralami czy też grotami sprawiają, że brama znacznie podkreśla charakter architektury posesji. Dzięki zamontowaniu specjalnego mechanizmu otwieranie ramion bramy jest możliwe zdalnie bez wychodzenia z pojazdu. Zostawienie włączonego pojazdu z kluczykami na podjeździe zdąża się bardzo często, co czyni idealną okazję dla złodziei. Korzystanie z bram otwieranych automatycznie oprócz efektownego wjazdu zyskujemy również na bezpieczeństwie.


W zależności od indywidualnych upodobań i warunków, możliwy jest montaż bramy jedno lub dwuskrzydłowej opartej o mechanizm samonośny lub szynowy. Bramy samonośne są niezawodne w każdych warunkach. Oferowane przez nas bramy mogą zostać maksymalnie dopasowane do potrzeb klientów.
By nadal spełniać naszą wizję, misję i dążyć do samodoskonalenia, poszerzenie oferty o nowe bramy przesuwane i otwierane jest dla nas kolejnym etapem tworzenia coraz lepszych ogrodzeń. Mamy nadzieję, że nasze propozycje spodobają się Państwu i zainspirują do stworzenia swojego idealnego ogrodzenia.


Nowości już w krótce, zachęcamy do śledzenia na bieżąco informacji na naszym facebooku i na stronie naszej firmy.

Post comments